Президент Полтавської ТПП відвідав завод з переробки зношених шин ЗТП «МАГ»

07.06.2021р. Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко, радник Полтавської ТПП Вячеслав Макеєв та директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Лариса Михайлик відвідали завод з переробки зношених шин ЗТП «МАГ», унікальне підприємство, яке працює в м. Горішні Плавні на Полтавщині та займається виробництвом інших гумових виробів.

Фахівці ВТП «МАГ» впровадили технологію постадійного механічного дроблення зношених шин с поетапним відділенням гуми дробленої, металевого й текстильного корда. Завод по переробці зношених шин – перше в Україні підприємство з переробки всіх типорозмірів і видів зношених автошин з металевим і текстильним кордом, у тому числі і великогабаритних шин . До цього в Україні перероблялися тільки текстильні шини. Отримана в результаті переробки зношених шин гумова крихта використовується при будівництві штучних спортивних покриттів, у тому числі футбольних, а також, як сировина для виробництва регенерату.

Відбулася зустріч з комерційним директором Сергієм Мармазинським, на якій обговорювались питання щодо просування продукції ЗТП «Маг» на нові пострадянські ринки. Насправді, такий сучасний завод, продукція якого поставляється на внутрішній ринок та експортується в більш ніж десяток країн ближнього й далекого зарубіжжя, заслуговує підтримки в просуванні продукції на експорт.