Зустріч Президента Полтавської ТПП з керівництвом АТ “Лубнифарм”

   Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко знайомиться з роботою членів Полтавської торгово-промислової палати, активним бізнесом полтавського регіону.
   31.05.2021 року відбулася така дружня зустріч з керівництвом АТ “Лубнифарм”.
Приємно, що саме сьогодні свій день народження відзначала голова правління АТ “Лубнифарм” Світлана Григорівна Ващук. За значні досягнення у професійній діяльності, розвиток зовнішньоекономічних зв’язків, виробництво конкурентоспроможної продукції, активну співпрацю з Полтавською ТПП Володимир Борисенко вручив Почесний диплом Полтавської ТПП Світлані Григорівні.
   Заступник директора по зовнішньоекономічній діяльності АТ “Лубнифарм” Роман Макаренко відзначив, що така ділова зустріч з ПТПП відбувається вперше. АТ “Лубнифарм” – фармацевтичне підприємство в Україні, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво готових лікарських засобів зовнішнього і внутрішнього застосування та медичних виробів у вигляді таблеток, настоянок, екстрактів та інше. Більше 100 найменувань складає сьогодні номенклатура підприємства. Дійсно, АТ “Лубнифарм”, українське фармацевтичне виробництво за європейськими стандартами.
   У ході розмови порушили питання щодо можливого розширення послуг палати для підтримки діяльності роботи важливого стратегічного підприємства для полтавського регіону.
   Далі продовжилася робоча місія керівника Полтавської ТПП на Лубенському відділені Полтавської ТПП. Начальник відділення Інна Ковтун акцентувала увагу, що саме в останній час зменшився обсяг послуг в цьому регіоні. Окреслили можливість введення нових послуг для бізнесу та надання сприяння.
   Саме під час таких зустрічей, виробляється чітка стратегія розвитку палати та розуміння першочергових завдань для підтримки діяльності бізнесу Полтавщини.