Візит Президента Торгово-Промислової Палати ПАТ “Хорольський механічний завод”

З 1939 року працює на Полтавщині “Хорольський механічний завод” , який є одним із постійних партнерів Полтавської Торгово-Промислової Палати. Сьогодні це успішне підприємство, яке займається виробництвом машин для очищення зерна, для приготування комбікорму, для борошномельного і круп’яного виробництва, транспортне, аспіраційне і самопливне обладнання. На сьогодні ПАТ “Хорольський механічний завод” налагодив партнерські відносини з багатьма країнами (Казахстан, Литва, Польща, Латвія, Молдова…) , про це свідчить велика географія поставок.

У той час, коли здається, важко досягнути вагомих результатів, в умовах пандемії, підприємство працює безперебійно, не має жодних кредитних зобов’язань, з сучасним модернізованим технічним обладнанням, за рахунок виключно власних обігових надходжень.

А знаєте, що вражає на такому потужному комплексі? Люди. Вони з гордістю виконують свої важкі і складні технічні завдання. З якою повагою до успіхів колективу провів презентацію виробництва Голова Наглядової ради ПАТ “Хорольський механічний завод” Геннадій Полуектов президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко.

Володимир Анатолійович ознайомив адміністрацію з новою стратегією роботи палати та подальшої співпраці. За успіхами цього виробництва – величезний особистий внесок директора підприємства Михайла Івановича Міщенка. Спілкуючись з цим успішним менеджером, розумієш, яким повинен бути справжній патріотизм. Звичайно, проблем вдосталь і від податкового навантаження, бюрократії до необхідного постійного технічного переозброєння виробництва. Найголовніше результат – вражений залишився від злагодженої роботи та успіхів колективу Президент Полтавської ТПП Володимир Борисенко.