ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА ПОЛТАВСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ ВОЛОДИМИРА БОРИСЕНКО ТА ДИРЕКТОРА КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПТПП ЛАРИСИ МИХАЙЛИК З ДИРЕКТОРОМ ПРАТ “КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНІЧНОГО ВУГЛЕЦЮ” В’ЯЧЕСЛАВОМ ЯВОРСЬКИМ

24.05.2021 року Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко та директор Кременчуцького відділення ПТПП Лариса Михайлик провели зустріч з директором ПрАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю” В’ячеславом Яворським.

ПрАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю” є одним з найбільших виробників техвуглецю в Україні. Підприємство працює 55 років і має достатній досвід щодо задоволення вимог клієнтів. У ході зустрічі обговорили питання пошуку нових постачальників сировини для виробництва технічного вуглецю.

За сприяння економічного, торгового, науково-технічного співробітництва із зарубіжними організаціями і фірмами, активну участь у зовнішньоекономічній діяльності директору Яворському В.В. вручили почесну нагороду Торгово-промислової палати України – “Золотий знак – Меркурій” та колективу – Почесну грамоту з нагоди 55-річчя від дня заснування заводу.

Продовжилися ділові візити в Кременчуці до ТОВ “Мастер Мілк”, де зустрілися з директором по фінансам Березовським Ю.Г., директором з виробництва Самойдюк І.В., відбулася розмова щодо пошуку нових ринків збуту продукції даного підприємства.

Обговорили питання збуту виробів на ринки пострадянських країн ТОВ “Салекс Абсолют” з генеральним директором Снижкіним С.О.