Привітання Президента Полтавської Торгово-Промислової палати з нагоди 70-річчя від дня заснування приватного акціонерного товариства “Полтавський машинобудівний завод”

19.05.2021 року з нагоди 70-річчя від дня заснування приватного акціонерного товариства “Полтавський машинобудівний завод” Президент Полтавської Торгово-Промислової палати Володимир Борисенко привітав колектив та вручив за значні досягнення у підприємницькій діяльності, поєднання кращих традицій виробництва обладнання та новітніх технологій, розвиток зовнішньоекономічних зв’язків Почесний диплом Полтавської ТПП керівнику – Віктору Коломійцю.

ПАТ “Полтавський машинобудівний завод”- один з провідних українських виробників обладнання для м’ясопереробної промисловості, виробник запасних частин та комплектуючих для енергетичної, нафтогазової та залізничної галузей. Традиційним, більше 50 років, є випуск технологічного устаткування та ліній для первинної переробки худоби, птиці і продуктів їх забою. Серійно випускається понад 250 одиниць обладнання, стандартне обладнання може бути адаптоване до вимог замовника. Чисельність працюючих складає 210 осіб.

Полтавська Торгово-Промислова Палата і в подальшому готова до плідної співпраці та допомоги підприємству в експорті продукції в рамках своєї діяльності.