Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко привітав зі святом колектив Музею важкої бомбардувальної авіації-філії Національного військово-історичного музею України.

18.05.2021р.,у Міжнародний день музеїв, Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко привітав зі святом колектив Музею важкої бомбардувальної авіації-філії Національного військово-історичного музею України – унікальний авіаційний музей просто неба Полтави.

Як годиться, без подарунків в такий день не обійтися. Секретар Комітету з питань туризму, культури та інновацій при Полтавській ТПП, президент Полтавської обласної дитячої громадської організації «Століття краси» Ольга Агеєва завітала до музею зі своїми вихованцями, які провели фотосесію в музеї та оглянули експонати, ознайомилися з експозицією музею. Свято вдалося. Щасливі залишилися і вихованці модельної агенції і співробітники музею. Направду, музей вражає своїми масштабами, патріотичністю. В наш час, кожний учень школи, має побувати в цьому музеї. Дякуємо колективу музею за збереження та пропаганду важливих сторінок історії Полтавщини, такого складного сьогодення подій АТО та вшанування полеглих полтавців у цій війні. Особлива вдячність Віктору Дейнего, керівнику, який вміє зберігати традиції, шанувати минуле, поєднати сьогодення. Процвітання музею, натхнення співробітникам, найкращих відвідувачів. Всім нам миру та добра!