Культурний захід Тбілісі-Миргород зі вшанування пам’яті класика грузинської літератури Давида Гурамішвілі

14 травня у Миргороді та одночасно у Тбілісі з трансляцією в zoom, відбулося покладання квітів до пам’ятників Давиду Гурамішвілі.

За ініціативи Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грузії Ігора Долгова Полтавська Торгово-Промислова Палата, Миргородська міська рада, Культура Миргород долучилися до проведення спільного культурного заходу Тбілісі-Миргород зі вшанування пам’яті класика грузинської літератури Давида Гурамішвілі.

Приємно відзначити, що Посольство України в Грузії спільно з представниками Сухумського державного університету м.Тбілісі, Інституту україністики Тбіліського державного університету ім.І.Джавахішвілі, української діаспори в Грузії та голови грузинської діаспори Полтавщини Рамаз Заркуа провели справжню, величну, національну презентацію України в Грузії з пошануванням Давид Гурамішвілі.

У Миргороді поклали квіти до пам’ятника та на могилу Давида Гурамішвілі президент Полтавська Торгово-Промислова Палата Владимир Борисенко, в.о.міського голови Миргорода Олександр Острянин, начальник відділу культури Лариса Педченко, директор Миргородського літературно-меморіального музею Давида Гурамішвілі Тетяна Діденко, заслужені працівники культури України Олександр Мука та Валентина Вождаєнко.

Порадували самодіяльні артисти, місцеві поети і читанням поезії Давида Гурамішвілі.
Президент Полтавської ТПП щиро подякував Миргородській міській раді, працівникам культури за підтримку культурно- мистецького проекту.
Разом робити добрі справи, направду легко. Миргород чекає туристів з братньої республіки Грузії, а у Тбілісі потрібно хоч раз в житті побувати кожному українцеві.

Спільні сторінки історії, патріотизму, доброти та щедрості нас об’єднують.