Міжнародна конференція «Туркменський килим – еталон краси»

З нагоди національного свята Туркменського килима, 30 травня 2021 року за допомогою відеоконференцзв’язку в Туркменістані відбудеться XXI засідання всесвітнього суспільства цінителів туркменського килима, в рамках якого відбудеться   Міжнародна конференція під назвою «Туркменський килим – еталон краси».

Як відомо, туркменське національне мистецтво килимарства було внесено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, що свідчить про визнання світовою спільнотою туркменського килимарства як високого мистецтва, духовної та матеріальної культури нашої країни.
У Туркменістані особлива увага приділяється розвитку мистецтва килимарства і популяризації національного бренду в усьому світі.
Важливу роль у розвитку національного килимарства і його просуванні на світових ринках грають сьогодні активні міжнародні культурні та торгово-економічні контакти.

У разі зацікавленості і для отримання додаткової інформації просимо зв’язатися з Посольством за тел. 044 279 34 49 або електронною поштою embassy@ambturkm.org.ua.