ПОЛТАВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ПІДТРИМУЄ ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ РІЗНОПЛАНОВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

ЗВИЧАЙНО, НЕ ЗАЛИШИВСЯ І МІЖНАРОДНИЙ (VII ВСЕУКРАЇНСКИЙ, XII ВСЕКРИМСЬКИЙ) КОНКУРС “ЗМАГАЙМОСЯ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ” ПАМ’ЯТІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ БЕЗ НАШОЇ УВАГИ. ТАК СКЛАЛОСЯ, ЩО ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ДІЛОВОЇ МІСІЇ ПРЕЗИДЕНТА ПОЛТАВСЬКОЇ ТПП ВОЛОДИМИРА БОРИСЕНКО ДО ТБІЛІСІ, ВЖЕ БУЛИ ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ЦЬОГОРІЧНОГО КОНКУРСУ.

ВАЛЕРІЯ АНДРІЙЧЕНКО, УЧЕНИЦЯ ТБІЛІСЬКОЇ 116 ШКОЛИ ЗАЙНЯЛА 1 МІСЦЕ В НОМІНАЦІЇ АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР. ОДНОЗНАЧНО БУЛО ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В ГРУЗІЇ ТА ВРУЧИТИ ВАЛЕРІЇ НАГОРОДУ. ІДЕЯ БУЛА ПІДТРИМАНА ПОСЛОМ УКРАЇНИ В ГРУЗІЇ ПАНОМ ІГОРОМ ДОЛГОВИМ, ТОЖ В СТІНАХ ПОСОЛЬСТВА 28 КВІТНЯ 2021 РОКУ ПРЕЗИДЕНТОМ ПТПП ВОЛОДИМИРОМ БОРИСЕНКО ТА ПАНОМ ПОСЛОМ ІГОРЕМ ДОЛГОВИМ ВРУЧЕНІ ДИПЛОМ ТА ПАМ’ЯТНІ ПРЕЗЕНТИ ПЕРЕМОЖНИЦІ КОНКУРСУ ВАЛЕРІЇ АНДРІЙЧЕНКО.

ЗУСТРІЧ ПРОЙШЛА ДУЖЕ ТЕПЛО. ГАРНА РОДИНА ДІВЧИНКИ, ВАЛЕРІЯ СВЯТО ЗБЕРІГАЮТЬ ТА ПРОПАГУЮТЬ СВОЇ ТРАДИЦІЇ, МОВУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, МЕШКАЮЧИ ДОВГИЙ ЧАС В ГРУЗІЇ. ОСОБЛИВА ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРУ КОНКУРСУ ТЕТЯНІ МИКОЛАЇВНІ – ЗАХАРОВІЙ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІДЕЇ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.

НАТАЛІЇ СЕРЕДЮК – ДЯКУЄМО ЗА УНІКАЛЬНУ РОБОТУ, НЕПОВТОРНУ ЛЯЛЬКУ – МОТАНКУ, ЯКУ ВИ ПЕРЕДАЛИ ПОСОЛЬСТВУ ДЛЯ ВАЛЕРІЇ.

ПО ЗАВЕРШЕННЮ ЗАХОДУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В ГРУЗІЇ ІГОРЕМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ ДОЛГОВИМ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ПОЛТАВСЬКОЇ ТПП, ВИГОВОРИЛИ НИЗКУ НАЙБЛИЖЧИХ ЗАХОДІВ ТА ІНІЦІАТИВ І ПАЛАТИ, ПРОПОЗИЦІЙ ПОСОЛЬСТВА ПО ВШАНУВАННЮ ПАМ’ЯТІ ДАВИДА ГУРАМІШВІЛІ – 14 ТРАВНЯ.

ТАКА БАГАТА ПОЛТАВЩИНА І ЛЮДЬМИ, І ПОДІЯМИ, ЩО ПРЕЗЕНТУВАЛИ ТА РОБИТИ, ДОБРІ СПРАВИ ЗА КОРДОНОМ – НАДЗВИЧАЙНО ПРИЄМНО.