XXII Міжнародна виставка «Весна в Гомелі»

Гомельське відділення Білоруської торгово-промислової палати за підтримки Гомельського облвиконкому організовує 20 – 27 травня 2021 року XXII Міжнародну виставку «Весна в Гомелі» в форматі електронного майданчика.
За 21 рік існування Міжнародна виставка «Весна в Гомелі» стала візитною карткою Гомельської області, найбільш вагомою міжнародною подією регіону, в якому беруть участь керівники Гомельської області і міста Гомеля, члени уряду, представники дипломатичних місій, торгово-промислових палат і бізнесу.
Традиційно «Весна в Гомелі» – це демонстрація економічного потенціалу Гомельської області, майданчик для ділових переговорів, обміну думками з іноземними партнерами про співробітництво з нашим регіоном.
У 2021 році Організатори проводять цей захід, роблячи акцент на поглиблення міжрегіональних контактів. З цією метою в програму «Ділової Весни» будуть включені онлайн зустрічі формату R2R (Region 2 Region), за участю представників органів влади, торгово-промислових палат, асоціацій бізнесу, підприємців, а також презентації регіонів і компаній, зацікавлених у співпраці з Гомельською областю, вебінари, воркшопи та консультації (проект програми додається).
Висловлені учасниками пропозиції обов’язково стануть об’єктом уваги співробітників Гомельського відділення БілТПП, індивідуальний підхід дозволить мультиплікувати Ваші інтереси і пріоритетні напрямки взаємодії на велику аудиторію наших партнерів, а розміщені інформаційні матеріали розширять базу контактів учасників «Весни в Гомелі».
Крім того, з метою підтримки і сприяння розвитку підприємницького середовища в програмі заходів «Весни в Гомелі» круглий стіл «Ремісники: бізнес або підприємництво. Досвід взаємодії з торгово-промисловими палатами».
Запрошуємо взяти участь у діловій програмі електронного майданчика «Весна в Гомелі», а також розмістити інформаційні візитки регіонів і компаній (презентації, рекламні ролики, комерційні пропозиції та інші матеріали) на сайті vesna.ccigomel.by.

Члени Білоруської торгово-промислової палати беруть участь безкоштовно.

Отримати детальну інформацію та заповнити електронну заявку можна на сайті vesna.ccigomel.by до 12 травня 2021р.Будемо раді бачити Вас серед учасників електронного майданчика «Весна в Гомелі»!