ТУРИСТИЧНИЙ ОНЛАЙН ФОРУМ УКРАЇНА-ГАМБІЯ

Запрошуємо взяти участь в заході.

Реєстрація:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepJfbkK77VMXpN9sPCao2yFq5BA9f58ecvaZGA4I327MGB9g/viewformhttps://forms.gleLTbBcQuZJHqjQJYZ8

За результатами останньої онлайн-зустрічі президента ТПП України та президента Гамбійської ТПП та підписання угоди про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Гамбійською торговою палатою 4 березня було домовлено про організацію секторальних переговорів ділових кіл обох країн.

Відповідно до вищезазначеного 9 квітня ц.р. о 13:00 відбудеться Туристичний онлайн-форум Україна-Гамбія.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш перспективні та пріоритетні напрями українсько-гамбійського співробітництва в туристичній сфері, а також секцію запитань-відповідей та переговори у форматі В2В.

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

  • особисте знайомство з потенційними партнерами;

  • отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку;

  • кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;

  • прямі преговори.


Представник ТПП України в Гамбії – Віталій Русанов (+380 67 700 03 37)


Довідково:
1. Гамбія є важливою країною-партнером, особливо як учасник Економічного співтовариства країн Західної Африки ECOWAS. Між Україною та Гамбією вже діє Угода про сприяння та взаємний захист інвестицій, підписана 2001 року.
2. Основними товарами експорту в даний час є чорні метали, м’ясо та їстівні субпродукти, молоко та молочні продукти, яйця птиці; натуральний мед, жири та олії тваринного або рослинного походження.
3. Гамбія зацікавлена в імпорті великого переліку товарів з України: насамперед, це сільськогосподарська техніка, ліки, літаки та кораблі.