ВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Шановні жінки – члени Полтавської торгово-промислової палати та колеги підприємці!

Сердечно вітаємо Вас зі святом весни, краси, ніжності і любові – Міжнародним жіночим днем!

День 8 березня нагадує нам про головну коштовність жінки, яка уособлює саме життя!Повсякденність часто змушує вас проявляти невластиві жінкам якості – стійкість, завзятість, твердість і рішучість, які дивують навіть чоловіків. У важку хвилину у вас вистачає сил не тільки самим зберегти рівновагу, оптимізм і доброту, а й наділити ними тих, хто поруч. Дякуємо за вашу красу і мудрість, терпіння і самовідданість. За серце і розум, за душевну чуйність!

Ми пишаємося вами і від душі бажаємо, щоб ніколи не вичерпувалися приводи для гордості собою, причини для посмішок і підстави для щастя. Нехай кожен день буде яскравим і теплим, кожне зусилля – плідним, кожен задум – реалізованим, а кожне бажання – здійсненним.

Бажаємо вам протягом усього життя відчувати себе коханими, захищеними, зігрітими теплом і турботою. А прийдешня весна нехай втілить в життя навіть самі грандіозні ідеї, підвищить творчий потенціал і виправдає найпотаємніші надії.

З повагою,

віце-президент                                                                                                                                                                    Володимир БОРИСЕНКО