У КРЕМЕНЧУЦІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО КОМІТЕТУ ПІДПРИЄМЦІВ АПК ПРИ ПОЛТАВСЬКІЙ ТПП

21.01.2021 року о 10.30 год. у Кременчуцькому відділенні Полтавської ТПП відбулося чергове засідання Міжрегіонального комітету підприємців АПК при Полтавській ТПП.
 
На порядку денному голова Комітету Володимир Замикула розповів про поточний стан агропромислового комплексу Полтавщини та України. Заступник голови Комітету та віцепрезидент Полтавської ТПП Володимир Борисенко запропонував присутнім шукати шляхи створення механізмів захисту інтересів бізнесу та дрібних фермерів у районах та ОТГ Полтавщини.
 
Проректор Полтавської аграрної академії Олег Горб зазначив, що при їх вищому навчальному закладі вже розроблений проект Програми розвитку сільських територій, який можливо чудово імплементувати завдяки взаємодії депутатського корпусу ОТГ та районів з членами Міжрегіонального комітету підприємців АПК при Полтавській ТПП.
 
Після засідання члени комітету взяли участь в онлайн-семінарі «Створення в Узбекистані спільних українсько-узбецьких підприємств». Під час заходу розглядалися питання про можливості створення в Узбекистані спільних агропідприємств із виробництва комбікормів і використання земельних ресурсів в Україні для виробництва м’ясомолочної продукції.