ПОЛТАВСЬКА ТПП ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні пані та панове! 

Новорічні та різдвяні свята – це час радісних і дивовижних змін, коли прийнято підбивати підсумки, оцінювати здійснені справи, намічати плани на майбутнє.

2020 рік залишив помітний відбиток, як у житті нашої компанії, так і всього світу в цілому. Він приніс нам багато викликів, які ми намагалися трансформувати у нові можливості. Переконаний, що він нам має запам’ятатися лише хорошими подіями і славними справами.

Безумовно, найбільше досягнення Полтавської торгово-промислової палати – це люди, їх працелюбність, відповідальність, висока культура і унікальний інтелектуальний потенціал, а також їх успіхи на вітчизняних ринках та міжнародній діяльності. Щиро дякую вам за працю в ім’я процвітання нашої Полтавщини та України!

2021 рік має стати періодом закріплення, розвитку, продовження досягнутого і підкорення нових вершин. Маю упевненість, що ця мета буде досягнута.

Від щирого серця прийміть вітання з прийдешнім Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! Бажаю добра і злагоди, щастя і успішного здійснення всіх задуманих планів!

Нехай у кожному домі, у кожній родині відбуваються лише світлі та радісні події, здійснюються найзаповітніші мрії і бажання!