«ПЕРЕДУМОВА ДЛЯ МАЙБУТНІХ ІНВЕСТИЦІЙ – СУЧАСНА ОСВІТА»

19 листопада 2020 року з ініціативи Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні  на майданчику ТПП України відбудеться міжнародний форум «Передумова для майбутніх інвестицій – сучасна освіта».

ПРОГРАМА

Прагнення України утримати молодь у країні та потенційно приваблювати додаткові таланти з-за кордону можуть бути успішно втілені лише завдяки модернізованій системі освіти. Під час цієї спільної дискусії доповідачі обговорять, на яких основних пріоритетах має зосередитися Україна для розвитку сучасної системи освіти.

Форум об’єднає представників центральних органів державної влади України, державних і приватних навчальних закладів, українського й іноземного бізнесу та молодіжних організацій для обговорення шляхів ефективної співпраці у створенні можливостей для здобуття в Україні високоякісної професійно-технічної та вищої освіти, яка би відповідала потребам економіки і сприяла внутрішньому та іноземному інвестуванню в неї.

Дискусія також передбачає обговорення професійно-технічної освіти в різних країнах. На прикладі трьох європейських країн (Австрія, Німеччина та Швейцарія) які мають сторічний досвід поєднання професійного навчання на виробництві та в професійно-технічних навчальних закладах ми зможемо розглянути можливість застосування цієї системи в Україні. Система «дуальної освіти» розглядається експертами як однією з причин економічного успіху цих країн. Під час цієї дискусії експерти поділяться своїм досвідом розвитку дуальної освіти в Україні.

РЕЄСТРАЦІЯ

Формат заходу – гібридний (офлайн та онлайн).

 

Акредитація ЗМІ:   press@ucci.org.ua 

Участь у заході безкоштовна.