HVAC ПРОМИСЛОВІСТЬ. ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ B2B 17-19 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

Запрошуємо членів Полтавської ТПП зустрітися онлайн з більш ніж 20-ма відомими компаніями, які ведуть свою діяльність в сфері вентиляції та кондиціонування повітря в Туреччині.
 
Турецька асоціація експортерів HVAC 17-19 листопада організовує віртуальний діловий захід у галузі HVAC. Під час цього триденного заходу професіонали галузі вентиляції та кондиціонування повітря з України зможуть провести онлайн-зустрічі B2B (один на один) з 21 найвідомішим турецьким виробником. Захід офіційно підтримується та фінансується Міністерством торгівлі Туреччини та проходить за підтримки Міжнародної торгової палати в Україні (ICC).
 
КОЛИ: 17-19 листопада 2020 року.
 
Онлайн-зустрічі за допомогою програми Zoom на онлайн- платформі
 
Мова зустрічі – англійська. Безкоштовні послуги перекладу надаються за вашим запитом.
 
БЕЗКОШТОВНА реєстрація за посиланням: www.turkish-hvac.org
 
ПРОДУКЦІЯ: обладнання HVAC, аксесуари для HVAC, системи кондиціонування, повітроохолоджувач, обладнання для очищення повітря, котли, чилери, охолодного зберігання, комбі, радіатори, сухі охолоджувачі, системи збору пилу, морозильне обладнання, охолоджувачі газу, опалювальні вироби, льодогенератори, промислові вентилятори, холодильне обладнання, вентиляційне обладнання.
 
ПРОФІЛЬ ВІДВІДУВАЧА: оптовики, роздрібні торговці, підприємці в галузі HVAC, виробники, будівельні компанії, підрядники.
 
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: організатор заходу Shedu Consulting & International Trade, Анастасія Малкоч+380 66 388 78 76,
 
info@turkish-hvac.org
 
www.turkish-hvac.org