ПУБЛІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ “ОНОВЛЕННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС: ПОТРЕБИ ТА ОЧІКУВАННЯ БІЗНЕСУ ПОЛТАВЩИНИ”

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Офіс Віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції України та Центру спільних дій запрошують взяти участь у публічній консультації “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Полтавщини”, яка відбудеться 13 жовтня 2020 року з 11:00 до 13:00 у зеленій залі Полтавської ОДА (Полтава, вул. Соборності 45).


У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію з ЄС. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації, в тому числі в економічній сфері, а також оновити її торговельний частину – Поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ).

У процесі формування обґрунтованої та реалістичної позиції Уряду у майбутньому переговорному процесі з ЄС щодо оновлення та модернізації ПВЗВТ, пропозиції представників бізнес-спільноти є ключовими. До обговорення пропонуються питання:

Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВЗВТ з ЄС?

Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?

Якої державної підтримки потребує бізнес Полтавщини для виходу на ринок ЄС?

Для участі, заповніть, будь ласка, електронну форму до 15:00 12 жовтня.
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScv-zgijwAmySrspY…/viewform

Контактна особа: Катерина Чамлай, тел. 0932205319, kchamlai@centreua.org