ІНФОРМУЄМО ПРО ВЕБКОНФЕРЕНЦІЮ «УКРАЇНА-МАЛАЙЗІЯ. НОВІ РИНКИ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ»


Торгово-промислова палата України засвідчує вам свою повагу та інформує про таке.
У рамках інтенсифікації співпраці з країнами АСЕАН та з метою розширення присутності українського експорту на ринках цього регіону 15 вересня 2020 року о 10-30 (за київським часом) МЗС України заплановано проведення першої вебконференції за участі представників керівної ланки та фахівців Корпорації з розвитку зовнішньої торгівлі Малайзії (Malaysia External Development Corporation, MATRADE) та малайзійського бізнесу.
Інформація на сайті ТПП України: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/malasia.
Тематикою заходу визначено співпрацю у таких галузях:
– Аграрна промисловість;
– Агро IT;
– Харчова промисловість (кондитерські вироби, мед, фрукти, пальмова олія).
Попередньою програмою заходу (тривалість 1,5 години) передбачено виступи керівного складу МЗС та Корпорації MATRADE, презентація агро- та харчового сектору країн, сесія питань та відповідей. У разі зацікавленості у співпраці з Малайзією та участі у конференції просимо зареєструватися, заповнивши форму https://forms.gle/h9TojbMCCN44Q6rr7, а також висловити пропозиції та питання співпраці з Малайзією для обговорення під час заходу. Більш детальна інформація та технічні деталі вебконференції будуть надіслані безпосередньо зареєстрованим учасникам (платформа конференції – Microsoft Teams).
Привертаємо увагу, що обов’язковими умовами участі у вебконференції є:
– наявність відповідного програмного забезпечення та реєстрація у Microsoft Teams із активними відео та аудіо функціями;
– володіння представником компанії-експортера англійською мовою та готовність провести коротку презентацію продукції компанії під час заходу (за потреби).