Інформація про участь у міжнародній конференції з питань каучуку

 

Шановні колеги!

Надсилаємо запрошення щодо участі підприємств з України в онлайнзаході «16thGlobalRubberConference 2020», що відбудеться у м.Бангкок у період 12-13 листопада 2020 року (додається).
«16th GlobalRubberConference 2020» є міжнародним заходом та проводиться Державним агентством Таїланду з питань каучуку (RubberAuthority of Thailand) за підтримки понад 20 відповідних урядових органів інших держав.
Участь в он-лайн конференції дозволить не лише ознайомитись з останніми тенденціями на світовому ринку каучуку, основними компаніями виробниками таоглянути віртуальну виставку товарів, але й встановити відповідні контакти (передбачено компонент business-matching).
Для участі у заході просимо заздалегідь звернутися у секретаріат Конференції за наступним електронною адресою: jun.lim@confexhub.com,чи у платформі Whatsappза телефоном +6012-2003675.
Станом на сьогодні Таїланд є найбільшим виробником та експортером каучуку в світі (33,4% світового ринку). Щороку українські підприємства імпортують з Таїланду каучуку на сумупонад 20 млн дол. США, що становить більше 10% всього тайського імпорту в Україну.