ПРО VIII ФОРУМ МАШИНОБУДІВНИКІВ КАЗАХСТАНУ

Шановні колеги,
Інформуємо Вас про те, що Союз машинобудівників Казахстану продовжує підготовку до VIII Форуму машинобудівників Казахстану, який запланований на 17 вересня 2020 року в он-лайн режимі.

В рамках Форуму планується проведення Першої Міжнародної спеціалізованої виставки з машинобудування і металообробки «Kazakhstan Machinery Fair 2020» на онлайн платформі з 17 вересня по 20 вересня 2020 року.
Звертаємось до Вас з проханням пройти реєстрацію на платформі https://kmf.astanaexpo.expoplatform.com/. Реєстрація на платформі дасть можливість Вашому підприємству створити особистий кабінет, в якому Ви можете презентувати Ваше обладнання та технічні можливості. Платформа – це зручний майданчик для налагодження зв’язків із зарубіжними партнерами. Більш того, участь у Виставці для членів Союзу безкоштовне. Компанії, які зареєструються серед перших, отримають можливість бути в топсписку і додаткові привілеї.

З усіх питань Виставки та реєстрації звертатися до виставкової компанії «Астана-Експо КС», офіційний сайт http://kmf2020.kz/. Контактна особа: Нуржан Туремуратов, телефон +7 7172 64 23 23 (вн.211), електронну адресу nt@astana-expo.com.
З питань Форуму звертайтеся до Спілки, офіційний сайт http://smkz.kz/. Контактна особа: Ермек Тентек телефон +7 775 414 1111, електронна адреса y.tentek@smkz.kz.