НА ГОСТИНИ ДО ГЕРОЇВ «ТАЄМНИЧОГО КАРЛА»

 

28 серпня 2020 року відбулася історико-культурологічна подорож до Національного музею-заповідника М. В. Гоголя (с. Гоголеве, Миргородський район, Полтавської обл.) з метою подальшого опрацювання нового туристичного маршруту. Авторкою-натхненницею цього неповторного променаду виступила начальник відділу інновацій та розвитку Полтавської торгово-промислової палати, заслужений працівник культури України Валентина Вождаєнко разом із вірною командою однодумців, друзів і поціновувачів видатного Українця і громадянина світу – Миколи Васильовича Гоголя.
Фантастичний музей-заповідник, який надихає вкотре переглянути твори славетного літературного маестро, гра барв полтавської природи, театралізована екскурсія, яка відкрила зорепадне надвечір’я та безсмертні герої творів М. В. Гоголя.
Візит до «таємничого Карла», як називали Миколу Васильовича у період навчання у Ніжині, за аналогією до героя роману британського письменника Вальтера Скотта. Під маскою вдаваної похмурості цей утаємничений персонаж приховував всеохоплюючу любов до ближнього.
Саме цю особливу атмосферу відчули відвідувачі заходу, організованого Полтавською торгово-промисловою палатою. Ми щасливі, що можемо виконувати будь які мрії і хоча б ненадовго повернути нас в атмосферу дитинства!
Дякуємо щиро усім добродіям за надані світлини!

Пресслужба Полтавської ТПП