РЕШЕТИЛІВКА – МАЧУХИ: ІДЕЯ НОВОГО ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ В ОБ’ЄДНАНОМУ ПОЛТАВСЬКОМУ РАЙОНІ

14 серпня 2020 року відбулася підготовка нового екскурсійно-туристичного маршруту новосформованим Полтавським районом.

«Решетилівка була, є і залишається «українською Меккою» мистецтва вишивки та килимарства, але капіталом будь якого регіону є саме Люди, Майстри з великої літери, наприклад, унікальні творці: Надія Вакуленко та Сергій Колінченко», − зауважила організаторка нового екскурсійно-туристичного маршруту, начальниця відділу інновацій та розвитку Полтавської торгово-промислової палати, заслужений працівник культури України Валентина Вождаєнко. Також було відзначено оригінальну технологію вишивки на сітці майстринь Всеукраїнсього центру вишивки та килимарства у Решетилівці, що безпосередньо демонструє культурне багатство Полтавщини минулого, помножене на новітні технології сьогодення.

На Полтавщині діє унікальне підприємство – Полтавська шкарпеткова фабрика у Мачухах. Ви одночасно будете подивовані й потішені, що з цією фабрикою уклав договір той самий американський Disney! Найближчим часом на українських шкарпетках, виготовлених у Полтаві, з’являться усім відомі мультиплікаційні персонажі: можливо, це буде легендарний Міккі Маус, щасливий кролик Освальд або кмітливий пес Плуто. Тримаємо інтригу!

Власник почав працювати над виготовленням шкарпеток ще в дитинстві. «Батько дав мішок шкарпеток і сказав самому заробляти на навчання!», – поділився родинною таємницею власник підприємства Олег Хардін. Після системної праці й титанічних зусиль на Полтавщині постало якісно нове підприємство, спрямоване як на вітчизняного споживача, так і на активну співпрацю з іноземними країнами щодо постачання наших полтавських шкарпеток.

Ці факти вкотре засвідчують, що неможливе можливо, а Полтавська торгово-промислова палата завжди буде сприяти талановитим, ініціативним і патріотичним громадянам, підприємцям, митцям, які, не покладаючи рук, працюють для розвитку нашої держави.

 

Пресслужба Полтавської ТПП