ВЕЛИКА ПЕРЕГОВОРНА КАМПАНІЯ ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ КРАЇН СНД

 

100 провідних рітейлерів і дистриб’юторів з 10 країн СНД призначають онлайн-перемовини з постачальниками FMCG

ТПП України разом з міжнародною компанією EXIM EXPO інформує.

З 15 по 30 жовтня 2020 року в форматі «Онлайн» відбудеться Велика Переговорна Кампанія для постачальників і виробників FMCG товарів за участю понад 100 провідних рітейлерів і дистриб’юторів з 10 країн СНД. За підсумками двосторонніх переговорів будуть укладені контракти. Зустрічі учасників пройдуть на спеціальній закритій онлайн-платформі «Світ торгівлі».

 

Проект проходить в 2 етапи.

Перший етап. Пошук потенційних закупівельників для вашої компанії серед ритейлерів і дистриб’юторів в країнах СНД.

 • Реєстрація анкет постачальників і виробників на сайті https://eximexpo.kz/online/
 • Ваша анкета буде розповсюджена більше 100 закупівельникам- партнерам проекту для визначення інтересу до вашої продукції і подальшого можливого співробітництва.
 • Всі анкети розглядають особи, які приймають рішення в залежності від товарної категорії, комерційні директори дистриб’юторських і ритейл-компаній, багаторічні партнери.
 • Оплата за перший етап становить  50 дол. США до 10 вересня 2020 року.

Другий етап. Призначення персональних переговорів із закупівельниками в закритому Онлайн-сервісі «Світ торгівлі».

 • У разі зацікавленості у вашій продукції і виборі закупівельниками вашої компанії для особистих переговорів, вашу компанію реєструють в Особистому кабінеті в сервісі, створюється Віртуальний стенд, Персональна переговорна кімната, формується індивідуальний календар зустрічей з закупівельниками на жовтень місяць.
 • Всі зустрічі проходять у відео-форматі в персональних переговорних кімнатах з дотриманням повної конфіденційності.
 • На Віртуальному стенді у вас буде можливість продемонструвати в режимі онлайн відеоматеріали, презентації та інші документи вашої компанії, спільно обговорити умови співпраці, використовуючи багатофункціональність сервісу.
 • Для всіх учасників проекту буде проведено онлайн-семінар з використання сервісу «Світ торгівлі»
 • Оплата за другий етап залежить від кількості закупівельників, зацікавлених в переговорах з вашою компанією, і становить:

– до 2-х закупівельників – $ 100

– від 3-х до 10 закупівельників – $ 350

– від 11-ти до 20 закупівельників – $ 450

– від 21-го закупника і більш – $ 550

 • Оплату за другий етап необхідно провести до 30 вересня, після того, як організатор надасть інформацію вам про кількість закупівельників, зацікавлених у вашій продукції.
 • У разі незацікавленості закупівельників у співпраці з вашою компанією, ви не берете участь у другому етапі і відповідно не сплачуєте кошти.

 

Запрошуємо Вас приєднатися до Великої Переговорної Кампанії у жовтні 2020 року для укладення реальних контрактів з провідними закупівельниками країн СНД та заповнити Анкету на сайті (https://eximexpo.kz/online/) до 10 вересня,  на зареєстрований емейл ви отримаєте інформаційний лист, у відповідь направте реквізити вашої компанії для виставлення першого рахунку на суму 50 дол. США за перший етап проекту.

 

ВАЖЛИВО! Всі анкети, зареєстровані на сайті розглянуть близько 100 закупівельників з країн:  Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Грузія, Вірменія, Таджикистан, Азербайджан, Україна, Білорусь. З попереднього досвіду кожному постачальнику призначають зустрічі 5 -35 закупівельників!

 

З питань участі просимо звертатись за телефонами: +38 (044) 461-98-07, 096 129 55 65 – Олена Мацієвська, e-mail: mem-ier@ucci.org.ua.