«СПІВПРАЦІ БУТИ!». ПРО СПІЛЬНІ ПЛАНИ ПОЛТАВСЬКОЇ ТПП, ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

12 серпня 2020 року напередодні Дня підприємця у залі засідань Полтавської торгово-промислової палати (далі – ТПП) відбулася зустріч, метою якої була демонстрація значущості малого і середнього підприємництва для економіки Полтавщини.

Присутніми були керівництво Полтавської ТПП а також представники Полтавського виконкому й активного, вмотивованого бізнесу.

Модератором заходу став віцепрезидент Полтавської ТПП Володимир Борисенко, який чітко окреслив перспективи співпраці та мотивував присутніх до необхідності налагоджування більш тісного діалогу.

Представники бізнесу наголосили на відсутності чіткого і зрозумілого алгоритму під час участі у процедурі закупівель через систему Prozorro, недостатності юридичних та освітніх компетенцій у пересічних підприємців.

Віцепрезидент Полтавської ТПП Володимир Борисенко зауважив, що ця проблема існує, але вона не є основоположною, тому що на порядку денному постають більш концептуальні питання, зокрема відсутність комунікації між владою та бізнесом. З метою вирішення зазначених вище проблем при Полтавській ТПП має бути створений Комітет платників податків та бюджетної політики, який виконуватиме функцію об’єднувальної платформи.

На зустрічі були вироблені основні засади подальшої співпраці: проведення круглого столу з робочою назвою «Сучасні підприємці: проблеми, надії, перспективи, візії» задля огляду широкого кола питань щодо регуляторної політики, системи закупівель, спільних тренінгово-освітніх заходів для бізнесу, створення Комітету платників податків та бюджетної політики при Полтавській ТПП та презентації нових проєктів у галузі інтелектуального туризму.

Конструктивність дискусії та слушні пропозиції щодо подальшої співпраці між Полтавською ТПП, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування лунали упродовж усього часу проведення заходу та вкотре продемонстрували важливість встановлення діалогу між різними зацікавленими сторонами.

 

Пресслужба Полтавської ТПП