ЦИКЛ ЗАХОДІВ «ОНЛАЙН B2B ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬНИКАМИ КРАЇН СНД»

Цикл заходів «Онлайн B2B із закупівельниками країн СНД»

01 вер 2020 10:00 – 30 вер 2020 18:00

ТПП України разом з Координаційним центром підтримки експорту та міжнародною компанією EXIM EXPO організовують  для українських виробників цикл заходів «Онлайн B2B із закупівельниками країн СНД» (Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Білорусь).

 

Довідково про проект:

Проект реалізується спільно з міжнародною компанією EXIM EXPO, яка вже більше 6 років здійснює міжнародні ритейл – з’їзди в країнах СНД.

З досвіду попереднього аналогічного проекту вже відібрано 29 компаній для участі в 353 переговорах, за перші два тижні  було узгоджено понад 14 контрактів, 78 % усіх перемовин знаходяться в активній фазі.

 

На сьогодні в умовах пандемії українські виробники мають можливість підписати довготривалі експортні контракти та створити умови для стабільного збуту продукції в провідних торгових мережах країн СНД.

Вартість участі в перемовинах для однієї компанії становить 600, 00 дол. США (по курсу НБУ в день здійснення оплати). Оплата вноситься одноразово після відбору вашої компанії та згоди на особисті перемовини для заключення контрактів з іноземними партнерами-закупівельниками.

 

Алгоритм участі в процесі перемовин з потенційними партнерами:

  1. Компанія – учасник заходу заповнює Анкету постачальника товарів;
  2. Ознайомлення іноземних партнерів з продукцією українських компаній;
  3. Відбір вітчизняних компаній провідними торговельними мережами країн СНД;
  4. Участь в прямих B2B перемовинах з іноземними партнерами;
  5. Укладення контракту.

 

Запрошуємо Вас приєднатися до онлайн-перемовин попередньо у вересні 2020 року для укладення реальних контрактів з провідними закупівельниками країн СНД та заповнити Анкету постачальника товарів  до 10 серпня ц.р.

Категорії товарів. 

З питань участі просимо звертатись за телефонами: +38 (044) 461-98-07, 584-28-14, 096 129 55 65 – Олена Мацієвська, e-mail: mem-ier@ucci.org.uasoo-ird@ucci.org.ua.