Нові напрямки роботи Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати

Ще не так давно міською радою Кременчука дискутувалося питання – чи залишиться в місті Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати та чи буде воно мати статус юридичної особи?

 Насправді, обласна Торгово-промислова палата  чудово розуміє настрої як кременчуцьких підприємців так і міських депутатів, зауважимо більше-зацікавлена в розвитку підприємництва  міста та надходженні податків до міського бюджету, бо тоді матиме змогу розвиватися і кременчуцьке відділення Полтавської ТПП. На сьогодні не можна назвати успішним розвиток великого промислового виробництва Кременчука. Це звичайно відображається і на показниках ефективної діяльності Кременчуцького відділення. Проте,  Полтавська торгово-промислова палата не ставила за мету  залишити  промислове місто без важливих послуг, які надає відділення по проведенню незалежної товарознавчої експертизи, оформленню сертифікатів походження товарів, що експотуються за межі України. Поряд із монопольними послугами є і такі як  штрихове кодування, організація та проведення презентацій, конференцій, семінарів, навчань, підтвердження форс-мажорних обставин. Заслуговує визнання добра та успішна практика послуг БТІ.

За минулий 2019 рік Кременчуцьким відділення  Полтавської ТПП надано послуг 257 суб’єктам господарювання  на загальну суму понад 6 млн. грн.

Нещодавно палата відзначила 25-літній ювілей з дня заснування. Тут цінується досвід старших поколінь, який  поєднується із сьогоденням,  а молоді фахівці ефективно використовують його в роботі.

Полтавська ТПП тісно співпрацює з кременчуцьким відділенням у звичайному режимі та  враховуючи ситуацію з економічною кризою, яка спровокована COVID-19, шукає нові напрямки діяльності для підприємців та менеджерів, розглядає можливу співпрацю у наданні нових послуг. Криза-це не лише загроза, але й шанс на новий вектор розвитку, тому при   ПТПП  нещодавно були створені Міжрегіональний комітет підприємців та виробників  агропромислового комплексу та Комітет з питань туризму, культури та інновацій. Останній – своє перше виїзне засідання з питання розвитку туристичної галузі,  як одного з пріоритетних напрямків  для розвитку малого та середнього бізнесу на Полтавщині,  провів саме в Кременчуці. Комітет платників податків та бюджетної політики при ПТПП – наступний крок, який свідчить,  що ПТПП  може бути ближча до підприємців та доносити до влади проблеми бізнесу. Бо вкрай важливо забезпечувати бізнес і доступними кредитами,  і  лібералізувати податкове законодавство та замовляти товари і послуги державі саме в українського виробника.

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП долучається до нових форм роботи  і в подальшому надаватиме  сприяння всім зацікавленим структурам у  визначенні першочергових пріоритетів для формування послуг і туристичної спроможності міста Кременчука.

Полтавська ТПП запрошує підприємців, менеджерів,  громадські організації, наукові установи, небайдужих громадян регіону  до спільної співпраці, так як є надійним партнером і помічником у бізнесі,  а кременчуцьке відділення і в подальшому працюватиме та слугуватиме розвитку міста Кременчук та регіону.