Шановні колеги! АНОНС: експертне обговорення пріоритетних законодавчих ініціатив “ЗАГУБЛЕНІ” В ПАРЛАМЕНТІ: ПОВЕРНЕННЯ КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ Серія 1. Податки і податкове адміністрування

19 червня 2020 року о 14.00 в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться експертне обговорення “ЗАГУБЛЕНІ” В ПАРЛАМЕНТІ: ПОВЕРНЕННЯ КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ. Серія 1. Податки і податкове адміністрування». У події братимуть участь народні депутати України, експерти Центру громадської експертизи (ЦГЕ), представники експертної спільноти.

Експерти ЦГЕ оцінили законопроєкти економічного спрямування, зареєстровані у Верховній Раді України впродовж 2014–2019 років, які були відібрані за результатами попереднього скринінгу. Оцінка законопроєктів проводилася на предмет їх:

  • узгодженості з чинним законодавством;
  • дотримання правил нормопроєктувальної техніки;
  • відповідності вимогам антикорупційного законодавства;
  • відповідності міжнародним зобов’язанням України.

У ході заходу експерти ЦГЕ презентують свої напрацювання. Народні депутати України розкажуть про ініціативи Парламенту з метою зниження податків для бізнесу і спрощення податкового адміністрування. Представники експертної спільноти поділяться своїм баченням щодо найбільш пріоритетних законодавчих ініціатив у сфері оподаткування та податкового адміністрування, на які чекає бізнес.

Спікерами на заході виступлять:

Микола Сорока – експерт ЦГЕ;

Ярослав Железняк – народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики;

Ольга Бєлькова – народна депутатка України, голова підкомітету з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики,

Олена Хотенко – віце-президент Асоціації платників податків України,голова ради ГО “Інститут Податкових Реформ”;

Ілля Несходовський – директор Інституту соціально-економічної трансформації, к.е.н.

Модеруватиме обговорення Любомир Чорній – керівник напряму з покращення бізнес-клімату Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

До дискусії також запрошуються економісти, науковці, експерти у сфері оподаткування та розвитку малого та середнього підприємництва, представники бізнес-асоціацій, журналісти.

З питаннями звертайтеся за номером: +38 (093) 037 4114, Микола Сорока, e-mail: niv.soroka@gmail.com.

 

Онлайн-презентація транслюватиметься на Facebook-сторінках ЦГЕ (https://www.facebook.com/CenterForPublicExpertise/), Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (https://www.facebook.com/usaidcep.ua/), а також на Youtube-каналі Українського кризового медіа-центру.

У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікерів. Запитання можна надсилати завчасно у повідомлення сторінки ЦГЕ у Facebook.

Для участі в заході прохання пройти реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/EK3rUdLN1XqyZxZG9.

Підготовка і проведення цього заходу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України» (через Центр громадської експертизи (ЦГЕ) для реалізації грантової діяльності «Re: Update. Регуляторне оновлення»).