Онлайн конференція «Україна – Куба: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»

24 червня 2020 16:00

РЕЄСТРАЦІЯ

24 червня 2020 року о 16:00 відбудеться  онлайн конференція «Україна – Куба: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін» за участю українських та кубинських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн та ділових кіл України та Куби.

Торгово-промислова палата України продовжує працювати над перспективами посилення співпраці з Республікою Куба.

Зважаючі на спільні соціальні, культурні та історичні аспекти, нашим країнам варто налогоджувати більш тісні стосунки та співпрацю, і ТПП України готова сприяти такому зближенню.

До пріоритетних інтересів України у двосторонніх економічних відносинах з Кубою та основних перспективних напрямків співпраці можна віднести:

– Авіабудування

– Машинобудування;

– Альтернативна енергетика;

– Агропромисловий комплекс;

– Охорона здоров’я та фармацевтика;

– Виробнича кооперація;

– IT технології;

Під час вебінару, окрім інформації про двосторонні відносини України та Куби, ви зможете дізнатися про потреби і можливості кооперації з представниками Посольства Куби в Україні, матимете змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці.

У рамках вебінару також відбудеться обговорення поновлення роботи двосторонньої Ділової Ради, зокрема, формування Української та Кубинської частин.

За результатами проведення онлайн-зустрічі ви отримаєте інформацію, що надасть нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту та матеріали щодо практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Куба – це, без перебільшення, ворота до Латинської Америки. Наша мета − встановити тісніші контакти та кращу співпрацю між Україною та Кубою.

Контакти для довідок:

Єгорова Юлія( yys-ier@ucci.org.uayegorova249@gmail.com)

тел.: +380509426966; +38 044 461 98 07 )

Забашта Валерія (+38050 366 49 97; valeryz.2393@gmail.com )

Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Тривалість вебінару – 1 година 30 хв.

Робочі мови – українська та іспанська.