Підтримка у розвитку туризму – як новий напрямок співпраці з Лубнами та Пирятином

10 червня керівництво Полтавської ТПП в особі президента Володимира Олійника та віце-президента Володимира Борисенка, а також віце-президента Торгово-промислової палати України Михайла Непрана завітали до мальовничих куточків Полтавщини, а саме до гостинних Лубен та легендарного Пирятину.

У рамках візиту до міста Пирятин гості відвідали  Пирятинський краєзнавчий музей, директор Наталія Купріян провела оглядову екскурсію. Також побували в ЦНАПі, де керівник Людмила Коваль презентувала послуги та можливості, а керуюча справами міської ради розповіла історію створення закладу.

Собор Різдва Богородиці – єдина архітектурна пам’ятка національного значення – не залишився поза увагою делегації. Побували всередині храму, поспілкувалися із о.Михаїлом. Продовжили знайомство з громадою – в закладах громадського харчування: кафе „Тамада“ та ресторан „Удай“.

По завершенню промо туру всі зібралися у Центрі громадського діалогу Пирятинського культурно-громадського центру. Вступне слово та презентацію громади в цілому зробив Ігор Шикеринець, заступник міського голови. Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму розповіла про найбільш туристично привабливі пам’ятки нашого краю та цікаві легенди, що могли б привабити людей в Пирятин.  Потужності та напрацювання НПП „Пирятинський‘‘ показала в презентації Олена Проскурня, начальник рекреаційного відділу. Присутні взяли участь у змістовній дискусії щодо визначення найвигідніших товарів та послуг туристичного спрямування. Зокрема Михайло Непран дав ряд порад  щодо розвитку туризму. Зауважив, що найкраще сконцентруватися на одному найбільш продаваному брендові та працювати в напрямку економіки вражень. Зокрема рекомендував реалізувати проєкт „Створення туристичної атракції „Королева бензоколонки“, а також розвиток еко-туризму на базі НПП „Пирятинський“. Дискусію жваво підтримала Ірина Солдатова, начальник управління економіки міської ради, представивши економічний паспорт громади. Гостям подарували презентаційні буклети, календарі, розроблені відділом культури і туризму та карти туриста НПП „Пирятинський‘‘.

Під час візиту до міста Лубни міський голова Олександр Грицаєнко розповів гостям про  рідне місто, його економічний та культурний потенціал, цікаву історію та перспективи розвитку.

Учасники зустрічі мали змогу не лише послухати цікаву екскурсію залами музею, а й обговорити важливі питання, щодо створення нових робочих місць та поліпшення економічної спроможності громадян у сфері культури та туризму.

У ході розмови було визначено першочергові кроки для розвитку туристичної галузі міста.Зокрема шляхи  співпраці з бізнесом щодо відкриття торговельної точки з виготовлення та продажу  сувенірної продукції.

Полтавська Торгово-промислова палата у подальшому планує низку іміджевих заходів для створення нових робочих місць та розвитку економіки у туристичних локаціях Полтавщини, що є черговим кроком до покращення економічного та культурного рівнів регіону.