Конференція «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні – енергоефективність у будівлях з фокусом на сонячну енергію»

Німецько-Українська промислово-торговельна палата – за дорученням Федерального Міністерства економіки та технологій Німеччини і у співпраці з компанією energiewaechter GmbH – проводить у рамках експортної ініціативи „Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні“ інформаційну конференцію у Києві на тему «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні – енергоефективність у будівлях з фокусом на сонячну енергію».

Конференція відбудеться у вівторок, 28 січня 2020 року, у конференц-залі готелю «Русь» за адресою: вул. Госпітальна 4, м. Київ. Мета конференції – привернути увагу українських компаній з галузі енергозбереження, комунальні служби українських міст та компанії-забудовниці до проблем енергозбереження та енергоефективності та залучити їх до співпраці з німецькими компаніями, які мають відповідний досвід з вирішення таких проблем та реалізації відповідних проектів.

Участь для українських підприємств безкоштовна за надісланими заявками.

Програма конференції.

Відповідальний за організаційні питання – Ткачук Олександр Дмитрович, тел. 044/ 234 59 98, 481 33 91.