Вихід вісника Сумської ТПП «Ділові новини» № 4

Сумська торгово-промислова палата інформує про вихід електронної версії вісника Сумської ТПП «Ділові новини» №4 за грудень 2019 року.

Цільова аудиторія журналу «Ділові новини»топ-менеджери великих підприємств, органів влади, експерти, науковці, представники середнього і малого бізнесу, недержавні організації в Україні та за кордоном. Журнал виходить один раз на квартал і поширюється безкоштовно серед членів Сумської ТПП, Регіональних торгово-промислових палат, ТПП України, дипломатичних та торгових місій, що знаходяться на території нашої держави та за кордоном.

Видання має на меті презентувати світові економічний і культурний потенціал Сумщини, сприяти налагодженню взаємовигідної співпраці між підприємствами Сумської області та світу, формуванню нових економічних зв’язків.

Поширення електронного журналу «Business News» підприємствам та установам, які є членами бізнес-асоціацій та неурядових об’єднань, сприятиме зближенню країн та континентів, дозволить відкрити світові Сумську область, як регіон України, привабливий для інвесторів і цікавий для туристів.

Електронна версія «Ділових новин» розміщується також на сайті Сумської торгово-промислової палати (http://cci.sumy.ua/#pat). Актуальна інформація для бізнесу – на сторінці СТПП у Facebook (https://www.facebook.com/sumycci/).