Регіональний економічний форум «SME-forum Полтавщина бізнесова»

Полтавська область долучилась до національної ініціативи «Другий український індустріальний тиждень», яка покликана на отримання практичного зворотнього зв’язку від бізнесу щодо проблем та перешкод на шляху до індустріальної трансформації, що мають бути усунені за допомогою державного втручання для формування завдань новообраним народним депутатам, новому складу Уряду України, органам місцевого самоврядування.
В рамках ініціативи заплановано проведення регіонального економічного форуму «SME-forum #Полтавщина бізнесова», який відбудеться у м. Полтаві (в приміщенні Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) 12 листопада 2019 року.
Метою заходу є стимулювання використання ефективних підходів до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, прискорення індустріального розвитку через стимулювання експортної діяльності, обмін досвідом та організація діалогу на рівні «бізнес-влада» та інше.
Одне із пленарних засідань буде присвячено інструментам підтримки розвитку бізнесу, як державного так і регіонального рівня, а також механізмам сприяння глобалізації та індустріалізації сучасної української економіки.
Запрошуємо представників торгово-промислової палати взяти участь у роботі форуму (програма додається), а також будемо вдячні за розповсюдження інформації серед членів ТПП та бізнес спільноти області.
Захід передбачає попередню реєстрацію за посиланням https://forms.gle/z3SHAG2tnvHXja3n8, яка відкрита до 05.11.2019 р.
Координацію та вирішення організаційних питань щодо заходу покладено на Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації (dfert@adm-pl.gov.ua, (0532) 56-16-95, 56-17-19).