ЕкоОскар-2019: кращі рішення для зеленої трансформації бізнесу

Організатори премії «ECОtransformation-2019» запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні! Ми переконані – створення додаткових стимулів екомодернізації стане доброю мотивацією долучатися до зелених змін, невід’ємним елементом репутації бізнесу та посильною задачею для тих, хто такі рішення шукає.

Ми продовжуємо виявляти та розповідати про найбільш успішні  та ефективні рішення зеленої трансформації бізнесу. Триває прийом заявок на учать у конкурсі екопроектів компаній – «ECОtransformation-2019». Проект ініційований ECOBUSINESS і підтриманий Мінприроди, Міносвіти, Держенергоефективності, Держводагентством та іншими організаціями України.

Нагородження «ECОtransformation-2019» проводиться вже другий рік поспіль в Україні. Ця премія покликана сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

Якщо ви:

  • менеджер природоохоронної діяльності підприємства, що впроваджує «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів
  • директор з розвитку підприємства, що виробляє екологічно чисту і безпечну продукцію
  • керівник підприємства, що використовує екологічно чисті джерела енергії
  • лідер міста чи громади, що активно сприяє «зеленій» модернізації виробництва в регіонах
  • лідер інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження
  • лідер проекту екоінновацій і екостартапів –

запрошуємо взяти участь у проекті та отримати заслужену відзнаку!

Вже 16 грудня у м. Києві на офіційній церемонії відзнаки отримають ті, хто визнаний спільнотою професіоналів стейкхолдером зелених змін!

Більше про проект – http://media-pro.com.ua/ecoaward/

Керівник проекту – Людмила Циганок тел. (044) 507-2226 (внутр. 359) , тел. моб. (050) 948-0485, email: liudmyla@ecolog-ua.com

З інформаційної співпраці – Аліна Співак, тел. 067 861 85 82, email: pr@ecolog-ua.com