Форум розвитку туризму Україна- Португалія

   За сприяння Представника ТПП України в Португалії В.Крахмаля, Посольства України в Португальській Республіці здійснюється підготовка української делегації до участі у «Форумі розвитку туризму Україна- Португалія» (12.03.2019 р., 9.00-14.00, м.Лісабон, готель Dom Pedro Palace). Захід організовується з метою налагодження прямих контактів між діловими колами України та Португалії у сфері туризму, що сприятиме пожвавленню взаємовигідного співробітництва. Форум орієнтований на представників туристичних компаній України, міжнародних операторів, туристичних комплексів, баз відпочинку, оздоровчих центрів, міжнародних перевізників, готелів, державних установ з розвитку туристичної галузі України, муніципалітетів та регіональних торгово- промислових палат. Португальську сторону представлятимуть на заході туристичні компанії і оператори, готелі, центри розваг, представники уряду (АІСЕР, Turismo de Portugal), транспортні компанії. Участь у форумі, а також розміщення стендів для українських компаній є безкоштовними. Крім того, українські учасники форуму матимуть можливість проживати у п’ятизірковому готелі Dom Pedro Palace за спеціальним низьким тарифом.

Форум проходитиме за день до початку Міжнародного туристичного ярмарку «BTL 2019» (13-17.03.2019 р., м.Лісабон, Boisa Turismo de Lisboa). Учасники «Форуму розвитку туризму Україна-Португалія» отримають безкоштовне запрошення на згаданий туристичний ярмарок.

З питань реєстрації на форум та інших додаткових питань прохання звертатися до Представника ТПП України в Португальській Республіці, Віце-Президента Торгової палати «Португалія-У країна» Вадима Васильовича Крахмаля (vadvm.kra@cclu.pt. Skype: VIPATLANTICSOUL, tel + 351 967720741 – WhatsApp, Viber).