Українсько-словенський бізнес-форум та чергове засідання Українсько-Словенської Ділової Ради

12 лютого 2019 року в рамках 8-го засідання Спільної Українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва  у ТПП України  за сприяння Посольства України у Словенії і Посольства Словенії в Україні відбудеться українсько-словенський бізнес-форум та чергове засідання Українсько-Словенської Ділової Ради.

 

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-словенського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Словенії, унікальний досвід інтеграції словенської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Словенії. Уточнену програму заходу та список словенських компаній з побажаннями щодо можливої кооперації буде надіслано додатково.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків зі Словенією.

На даний час Словенія є високорозвиненою та успішною країною з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських та світових ринках. До пріоритетних напрямків українсько-словенського ділового співробітництва належать туризм, фармацевтика, аграрний сектор, будівництво, альтернативна енергетика, енергоефективніть та енергозбереження, переробка відходів, очистка та утилізація стічних вод, деревообробка, логістика. Основні статті експорту з України до РС: деревина та вироби з неї, свинець та вироби з нього, залізничні локомотиви, меблі, продукти неорганічної хімії, їстивні плоди та горіхи, електричні машини, вироби з чорних металів та ін. Основні статті імпорту з РС до України: фармацевтична продукція, ядерні реактори, котли, електричні машини, харчові продукти, папір та картон, пластмаси та полімерні матеріали та ін. Участь у бізнес-форумі дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них словенських ринках, ознайомитись з досвідом виходу Словенії на ринки ЄС.

Робочі мови заходу – українська та англійська,  переклад забезпечується.

Реєстрація: для участі у семінарі прохання не пізніше 05 лютого зареєструватися за посиланням https://goo.gl/NCyHXZ

Дата проведення: 12 лютого 2018 р. (вівторок), 10.00. Початок реєстрації  – з 09.30 год

Місце проведення: конференц-зала ТПП України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33)

Вартість участі: 480 грн. (у т.ч. ПДВ), для підприємств – членів ТПП України – 360 грн.

Контакти для отримання додаткової інформації:

ТПП України –  тел. (044) 461 98 08, E-Mail:  boi-ier@ucci.org.ua (Ольга Бондаренко)

Програма: детальна програма заходу та список словенської делегації будуть повідомлені найближчим часом.

Попередній список учасників словенської делегації.