Форум проектів майбутнього

Голова Саудівської агенції підрядників (Saudi Contractors Authority) Сабіта Аль – Свейді запрошує представників вітчизняного бізнесу взяти участь у Форумі проектів майбутнього (ФПМ), який відбудеться у період 26-27 лютого 2019 року у приміщенні готелю «Краун Плаза», м. Ер-Ріяд. З інформацією про реєстрацію учасників заходу можна ознайомитися на сайті www.saudifpf.com/

Головною метою ФПМ є ознайомлення учасників з основними проектами Королівства у галузях інфраструктури, будівництва, житлового господарства, нафтогазового сектору, управління, технічного обслуговування тощо, які мають бути втілені у життя на території КСА у період 2019-2021 у рамках прийнятого владою Саудівської Аравії у квітні 2016 р. амбітного плану економічних реформ «Saudi Arabia’s Vision 2030».

Загальна вартість більш ніж 360-ти проектів оцінюється у суму понад 50 млрд.дол.США. Планується, що участь у ФПМ візьмуть понад тисяча підрядників та зацікавлених компаній. Інформація про учасників, проекти та їх вартість постійно оновлюється на сайті ФПМ.

Форум вважається першим та наймасштабнішим заходом в регіоні та пропонує його учасникам унікальну можливість для зустрічі та переговорів з виконавцями та власниками проектів, безпосередніми покупцями, впливовими експертами та представниками підрядної галузі.

Більш детальна інформація про Форум розміщена на сайті SCA www.sca.sa. Контактна особа з боку організаторів – пан Раян Алоффі, тел. +966530046467, ел.адреса: events@sca.sa.