Вибір ринку для розвитку експорту компаній з сектору легкої промисловості. Групове партнерство та кооперація у рамках виходу на ринки ЄС

Ми запрошуємо до участі у Заході членів Полтавської Торгово-промислової палати, а саме власників підприємств та виробництв легкої промисловості, які зацікавлені у виході на ринки країн Європи і працюють за схемою під «privat label» (відшив продукціїї під замовлення клієнта), а також, які мають свій власний готовий продукт.

В рамках дослідження було проаналізовано основні критерії, які впливають на перпективність ринків для експортної діяльності вітчизняних підприємтсв – демографічні показники, економічний стан регіону та споживацька активність, динаміка розвитку окремих продуктових сегментів.

Поміж іншого, матеріал містить і ряд практичних рекомендацій щодо визначення коду та походження товару, детальний опис вимог щодо одягу, який експортується до ЄЄ.

Також, в рамках заходу будуть представлені Презентації власного досвіду експорту від провідних українських компаній.

Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму (реєстрацію) та отримають підтвердження від організаторів.

Подія відбудеться:

Дата: 29 листопада 2018 року

Місце: Київ, бульвар Тараса Шевченко, 62, ПеремогаСпейс, 4 поверх Час: 15:00-17:30