День економіки «Україна-Земля Райнланд-Пфальц 2018»

 У рамках експортних ініціатив для українських підприємств буде організовано інформаційну ділову поїздку до Німеччини на тему:  “День економіки «Україна-Земля Райнланд-Пфальц 2018» у м. Майнці”.

Під час поїздки українські підприємці матимуть нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи i основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо можливостей, які надає Угода про Зону вільної торгівлі  між Україною та ЄС, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності кожного з підприємств-учасників та їхніх експортних ініціатив.
Щиро запрошуємо Вас та Ваших спеціалістів взяти участь у нашому проекті, адже участь у поїздці допоможе встановити нові перспективні контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати Ваші  підприємства  на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності  роботи на міжнародному рівні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з організаційних міркувань заявки на участь приймаються до 31 жовтня 2018 року.  Відповідальним за організаційні питання є  Кравець Володимир Георгійович, тел. 044/ 234 59 98, 044/481 33 93.