Візит торгового аташе Посольства Бельгії в Україні на Полтавщину

18-19 вересня 2018 р. у Полтаві перебувала торговий  аташе Посольства Бельгії в Україні Тетяна Коротiч. Завдяки багаторічній співпраці Полтавської області і Провінції ЕНО , Бюро економічного представництва якої працює при Полтавській торгово-промисловій палаті,  полтавці мали змогу неодноразово відвідати цю бельгійську провінцію, а також прийняти участь у спільних заходах в Полтаві. А це і обмін офіційними делегаціями, і економічні місії, і партнерство між вищими навчальними закладами, які були організовані  спільно з Агентством розвитку Провінції Ено «ЕНО ДЕВЕЛОПМАН» і Валлонським Агентством з експорту і іноземних інвестицій (АВЕКС). І тому не дивно, що Пані Коротiч обрала саме Полтаву, щоб привернути увагу до всього Валлонського регіону, до якого належить і Ено разом з іншими чотирма провінціями, і запропонувати стати Послами бренду Валлонії усім бажаючим.  На зустрічах з нею побували і ті, хто вже відвідав Бельгію, і ті, хто цікавиться цією країною. Обмін думками був дуже жвавий і сприяв висловленню пропозицій щодо участі у заходах  з присутністю Валлонського бренду.

Під час свого візиту Пані Коротiч відвідала Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка (ПолтНТУ), який вже багато років тісно співпрацює з Університетом Монсу (Провінція Ено). Цікавою була розповідь Пані Сівіцької Світлани, проректора з наукової і міжнародної роботи,  про 200-річну історію цього навчального закладу і про його багатогранну наукову і міжнародну діяльність сьогодні. А ще, у квітні цього року, ректор ПолтНТУ Пан Оніщенко Володимир  і тодішній Посол Бельгії в Україні Пан Якобс Люк , перерізали стрічку на відкритті  Українсько-Бельгійського Центру, який також відвідала Пані Коротiч.  Вона запропонувала свою допомогу у наданні інформаційного наповнення центру для розширення знайомства з Бельгією  і Валлонією.

А в Полтавській торгово-промисловій палаті, яка є важливим партнером у співробітництві між  Полтавською областю і Ено, відбулась зустріч Пані Коротiч з віце-президентом Паном Борисенком Володимиром, де мова йшла про потреби полтавського бізнесу  і сфери взаємовигідного співробітництва  з бельгійськими підприємцями.

 

Осіння Світлана Петрівна

Представник
Бюро економічного представництва

Провінції Ено (Бельгія)

при Полтавській торгово-промисловій палаті