Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Полтаві та Кременчуці

18–20 вересня 2018 р. делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Полтаву і Кременчук з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли?  18 вересня, 13:00 – 14:30  Де? Полтава, бізнес-центр «Сучасний Дім» (вул. Котляревського, 22-Б),  6-й поверх
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.
Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinningPlus, COSME, EU4Business та ін. Також буде представлено ініціативу Представництва ЄС для молоді EU Study Days (Єврошкола).
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/245338939508451/

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» 
Коли? 18 вересня, 15:00 – 18:00  Де? Полтава, бізнес-центр «Сучасний Дім» (вул. Котляревського, 22-Б),  6-й поверх
Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.
Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін.
Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training; Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/486476388429193/

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу 
Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь.
Коли? 19 вересня, 11:30 – 13:00 Де? Полтава, ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6)
Коли? 20 вересня, 12:00 – 13:30 Де? Кременчук, бізнес-центр «Капітал» (вул. 29-го Вересня, 22), 1-й поверх
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли? 20 вересня, 15:00 – 16:30
Де? Кременчук, бізнес-центр «Капітал» (вул. 29-го Вересня, 22), 1-й поверх
Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.
Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1956054451358915/

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
Коли?  19 вересня, 15:00 – 18:00
Де? Полтава, Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Лідова, 10)
Основні теми заходу:

  • Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;
  • Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні;
  • Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном;
  • Співпраця з європейськими партнерами Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку; – Можливості українського бізнесу у міжнародних державних закупівлях;
  • Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу: Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва Управління підприємництва, Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Олена Фесенко,координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Андрій Мельник, Почесний Президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку / Олександр Нікітенков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії «Правое дело» та інші.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1334811543321826/

Візит Представництва ЄС до Полтавської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Юлії Костащук, тел. +38(098) 637-48-47, ykostashchuk@internews.ua або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua або до Ірини Широкової, тел. +38(097)177-24-16,  ishyrokova@internews.ua.