Перший форум регіонів України та Білорусі

Інформуємо, що 24 – 25 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший форум і виставка регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

В рамках Форуму відбудеться виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 кв.м. Українська експозиція формуватиметься за регіональним принципом та за участі всіх регіонів країни.

Кожному українському регіону надається можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому своєї присутності.

Керівники підприємств, продукція яких експонуватиметься на виставці, матимуть можливість взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

Участь в економічному форумі – безкоштовна. Вартість у виставці складається з організаційного внеску – еквівалент 100 доларів США, та вартості квадратного метру обладнаної виставкої площі – еквівалент 60 доларів США.

У разі зацікавленості та за додатковою інформацією щодо заходу можна звертатися за тел.: (050) 277-27-86 або e-mail: expertzez@tpp.pl.ua , Відділ комунікції та розвитку Полтавської ТПП.