Інвестиційний бізнес-форум «Волинь – Інвест 2018»

Мета бізнес-форуму «Волинь – Інвест 2018» – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Основним завданням форуму є показати інвестиційну привабливість Волині сьогодні, а також знайти реальних інвесторів для майбутніх проектів, крім того – пошук нових ринків збуту місцевої продукції: сільського, лісового господарств.

Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням:

– «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;
– розвитку сільського та лісового господарства;
– туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

У рамках форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

На форум запрошено близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Участь у форумі БЕЗКОШТОВНА.
Потрібно лише зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3qbHRA1bZDG-R0PfFJsRwzB4-FL-ZYoxBMC4OoguEe6n-xw/viewform

Сайт бізнес-форуму: http://volyn-invest.tilda.ws/

У разі виникнення запитань звертайтесь за контактами:
☎️+380683906241
☎️+380332778202 Оля Мосор
☎️+380332778248 Оксана Гуляр
✉️ investinvolyn.forum@gmail.com