Конкурс „Кращі товари Полтавщини”

З метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, у рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки, 27 серпня 2018 року за ініціативи Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської торгово-промислової палати відбувся обласний конкурс „Кращі товари Полтавщини”.

Співорганізаторами Конкурсу виступили Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавська торгово-промислова палата.

У рамках Конкурсу визначилася краща продукція за наступними номінаціями:

  • «Харчові продукти»;
  • «Нехарчові вироби народного споживання»;
  • «Вироби народних художніх промислів».

Участь у Конкурсі дала можливість учасникам провести самооцінку своєї діяльності, порівняти продукцію з кращими аналогами та визначити шляхи до вдосконалення.

До участі у Конкурсі залучилося 9 підприємств-членів Торгово-промислової палати.

Переможці Конкурсу визначилися комісією за найбільшою кількістю балів окремо у кожній номінації.

Підприємства, які перемогли матимуть право використовувати логотип Конкурсу «Кращі товари Полтавщини» протягом року за умови підписання відповідної угоди з Полтавською ТПП.

Також за результатами проведення Конкурсу за матеріалами переможців формується щорічний каталог «Кращі товари Полтавщини» в електронному та друкованому вигляді, який буде розповсюджено в консульства, посольства, торгово-промислові палати України та іноземних держав.