Міжнародна Хайнаньська виставка продуктів та їжі

Запрошуємо прийняти участь в Міжнародній Хайнаньській виставці продуктів та їжі, яка відбудеться в рамках Дев’ятнадцятого Міжнародного туристського Карнавалу 2018(19th Hainan International Tourism Island Carnival 2018*Hainain International Tourism Food Exposition). 

Виставка відбудеться з 23 листопада по 26 листопада 2018 року в Хайнаньському Міжнародному конференц-виставковому центрі в м.Хайкоу, провінція Хайнань, Китай.

Протягом виставкового періоду одночасно пройдуть декілька важливих заходів, у тому числі 3-я Міжнародна Хайнаньська виставка, присвячена рекреаційному туризму, Міжнародна китайська виставка з кейтерінгу 2018 року, харчові змагання 20 країн, Міжнародний карнавал вина та кави, Міжнародна конференція з харчових продуктів та інвестицій.

Цього року експозиція займає площу в 60000 квадратних метрів і розділена на 22 виставкові площі, три зали, що охоплюють сотні видів продуктів і закусок, таких як іноземна і китайська фасована їжа, хліб і кондитерські вироби, свіжі продукти, овочі та фрукти, здорові та органічні продукти, ісламська їжа, алкогольні напої, безалкогольні напої, закуски і печиво, охолоджені продукти і оброблені продукти, морепродукти, приправи, спеції і ароматизатори, боби, молочні продукти, продукти харчування, продукти швидкого приготування, продукти для відпочинку, м’ясні продукти, цукерки, вино і кава, чай, чайні сервізи, зерно і масло, допоміжні сільськогосподарські продукти, міжнародні та вітчизняні страви, відомі і видатні місцеві страви з міст і країн і т.п.

Під час виставки близько 2000 професійних покупців з великих міжнародних і внутрішніх мереж супермаркетів, готелів, ресторанів та інших великих підприємств братимуть участь у переговорах і підписанні контракту.

Крім того, міжнародні шефи-кухарі продемонструють свої кулінарні навички на виставці, де буде зібрано більше 200000 глядачів.

З метою зміцнення культурних обмінів і торгівельних зв’язків між Україною і Китаєм організатори пропонують 40-відсоткову знижку для окремих компаній з України, а для груп з більш як восьми компаній, що очолюються представниками уряду, організатори пропонують додаткову знижку в 10 відсотків.

Контактна особа: Ms. Amanda Lee, tel: +86-0898-65354115, +86-176-0213-6831. E-mail: amandalee068@outlook.com

Сайт виставки: http:/www.spycyw.com/