На Міжнародному бізнес-форумі у Кременчуці

10-11 травня 2018 року у Кременчуці триває Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом».
У зібранні беруть участь підприємці, експерти, представники інвестиційних фондів, донорських організацій, дипломати з Канади, Литовської Республіки, Республіки Польща, України, Словаччини, Латвії, Болгарії, а також керівники органів місцевого самоврядування.

IMG_4775 IMG_4786 IMG_4788 навчання Організатори форуму – Кременчуцька міська рада, КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради, Проект «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), Полтавська та Черкаська торгово- промислові палати, Вільнюська торгова, промислова та реміснича палата.
Серед питання Форуму:
• Двостороннє економічна співпраця у торгівлі
• Розвиток і фінансування спільних проектів у сфері інновацій, технологій та науки
• Механізми залучення інвестицій, індустральні парки та спеціальні економічні зони
• Міжнародний комерційний арбітраж в Україні, судові процедури
• Екологія та енергоефективні технології .
У рамках форуму проведено пленарне засідання, три секційних засідання: «Розвиток експорту. Можливості фінансування для МСП», «Дієві механізми залучення інвестицій. Індустріальні парки та спеціальні економічні зони» та «Екологія та енергоефективні технології».
Одна із зустрічей, на тему роботи Міжнародного арбітражного суду, пройшла на базі Кременчуцького відділення Полтавської ТПП.
Ділове спілкування відбувалося з головою МКАС і МАК при ТПП України Миколою Селівоном, арбітром МКАС при ТППУ Володимиром Нагнибідою та радником голови МКАС Ольгою Костишиною.