Міжнародний Трейд-клуб у Кременчуці

18 травня 2018 року у м.#Кременчук з метою ознайомлення з економічним потенціалом промислових підприємств регіону та сприяння встановленню міцних ділових контактів з представниками іноземної бізнес-спільноти, завітає місія “Трейд-клуб в Україні”- міжнародна організація, яка складається з понад 60-ти представників зарубіжних посольств в Україні.

Під час перебування делегації в місті заплановані контактні зустрічі у форматі В2В, у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати, з 12.00 до 13.30, за адресою: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 2, конференц- зала.

До участі у виїзному засіданні “Трейд-клубу” в Україні запрошуються підприємства області, де можна особисто передати комерційні пропозиції щодо пошуку партнерів, ринків збуту, постачальників товарів та послуг представникам дипломатичного корпусу.

Наразі в роботі “Трейд – Клубу” у Кременчуці очікується участь представників Дипломатичних місій та підприємств з наступних країн: Аргентина, Болгарія, Ізраїль, Іспанія, Канада, Китай, Литва, Німеччина, Норвегія, ОАЕ, Румунія, Словаччина,Угорщина, Швейцарія.* (актуальний перелік країн в реєстраційній анкеті).

Для участі в роботі круглого столу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/FhumMzYIX7n9BwZ22.

Додаткова інформація за тел.: 74-16-61; 74-20-37, (050)304-25-53, (050)308-46-86, www.krcci.pl.ua.