Налагодити зв’язки з іноземними партнерами, завітавши на зустріч у Кременчуці

“Трейд-клуб”-  міжнародне об’єднання за участі понад 60 дипломатичних та торгових представників  зарубіжних посольств в Україні.  18 травня 2018 року  його місія відбудеться у м.Кременчук, на Полnfвщині,  з метою ознайомлення з економічним потенціалом промислових підприємств регіону та сприяння встановленню міцних ділових контактів з представниками іноземної бізнес-спільноти.

Організатори заходу Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавська торгово-промислова палата, Кременчуцький міськвиконком, КП “Кременчук- Інвест”.

Під час перебування делегації в місті  заплановані контактні зустрічі у форматі В2В, у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати, з 12.00 до 13.30, за адресою: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 2, конференц- зала.

До участі у виїзному засіданні “Трейд-клубу” в Україні запрошуються  підприємства області, де можна особисто передати комерційні пропозиції  щодо  пошуку партнерів, ринків збуту, постачальників товарів та послуг представникам дипломатичного корпусу.

Наразі в роботі “Трейд – Клубу” у Кременчуці очікується участь представників Дипломатичних місій та підприємств з наступних країн: Угорщина, Словаччина, Болгарія, Норвегія, Литва, ОАЕ, Аргентина, Швейцарія, Румунія, Німеччина, Іспанія, Канада, Ізраїль, Китай.* (актуальний перелік країн в реєстраційній анкеті).

Для участі в роботі круглого столу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/FhumMzYIX7n9BwZ22.

 

Додаткова інформація за тел.: 74-16-61; 74-20-37, (050)304-25-53, (050)308-46-86, www.krcci.pl.ua.