Як український бізнес оцінює Угоду про асоціацію

Про європейські реформи в українському  агропромисловому комплексі, й зокрема вплив зони вільної торгівлі з ЄС на український експорт обговорювали учасники конференції, що відбулася днями у Полтаві за сприяння Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та медіа-ресурсу “Європейська правда”.

У дискусії взяв участь віце-президент Полтавської ТПП Володимир Борисенко, який зупинився на плюсах та мінусах Угоди та шляхах більш ефективного використання тих можливостей, які дає сьогодні бізнесу Європа.

“Ми дійсно отримали перспективний ринок збуту продукції, який  мотивує наших товаровиробників на рух вперед, зміни та модернізацію, – відзначив В.Борисенко. Процес тривалий і вимає від усіх великих зусиль і терпіння. Зважаючи на специфіку діяльності торгово-промислової палати, ми наразі у співпраці з митними органами та органами влади,  сприяємо експортній активності наших товаровиробників. Зокрема через надання  освітніх послуг, послуг з експертизи та сертифікації, із захисту інтелектуальної власності, розширення міжнародного партнерства наших членів.”