Член Полтавської ТПП- Лідер року

У Національній опері України відбулася урочиста церемонія вручення Національної премії «Людина року».  Лауреатом конкурсу у номінації «Промисловець року» став директор ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» Вячеслав Яворський. Про це пише видання “ТелеграфЪ”.

Вячеслав Яворський отримав почесний диплом лауреата, що свідчить про високий авторитет на рівні країни, і тепер  цій нагороді радіє колектив «Кременчуцького заводу  технічного вуглецю», а це понад 500 працівників. Сам лауреат каже, що для нього номінація у Національному конкурсі стала приємною несподіванкою.

– Вважаю це, передусім, заслугою колективу підприємства та команди його керівників, до якої я маю честь належати. Окрема подяка нашим бізнес-партнерам, особливо постачальникам сировини. Можу сказати, що 2017 рік, справді, був дуже успішним для нашого підприємства. Мабуть, цей успіх не залишився без уваги, тому що наш «Кременчуцький завод технічного вуглецю» визнаний «Лідером року» в Національному бізнес-рейтингу, ми досягли рекордно високого за останні десять років рівня реалізації нашої продукції, зберегли «старих» і набули нових споживачів і чітко бачимо перспективи подальшого розвитку, – говорить Вячеслав Яворський.

До речі, у 2018-му виповниться 20 років відтоді,  як він керує КЗТВ. Звання лауреата премії «Людина року» – не єдина відзнака, яку отримав цьогоріч Вячеслав Яворський.  Рішенням Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття»  за високі досягнення він, як промисловець, удостоєний звання «Лицар Вітчизни».