На Полтавщині створять перший в Україні медовий кластер

Полтавська ТПП взяла участь у Першій міжнародній конференції «Меди Межиріччя», що відбулася у  Семенівській РДА. Учасники засідання, серед яких були представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласної державної влади, керівники профільних спілок та громадських об’єднань, обговорили проект створення першого в Україні медового кластеру – «Меди Межиріччя».

Проект присутнім представив його ініціатор– член Полтавської торгово-промислової палати,  засновник ПСП «Дружба», Сергій Семигреєнко, в арсеналі якого – досвід бджільництва в господарстві, де працюють з 4.5 тисячами  вуликів.

«Така зустріч  – це чудова нагода знайти однодумців та партнерів по бізнесу, які в майбутньому можуть стати потенційними членами кластеру», – відзначив присутній на конференції президент ПТПП В.Олійник.

«Створення кластеру – тривала і кропітка процедура, яка може сягати до 5 років, – підсумувала  заступник міністра АПК О.Трофімцева. Підприємство  «Дружба»- найкраще господарство , яка має стати центром об’єднання і створить всі умови для зростання економічної конкурентоздатності  Полтавщини.»